39295
۲۱/۱۱/۹۶
۲۰:۴۷

عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان:

اسلام، مردم و رهبری سه ضلع پیروزی انقلاب اسلامی/ وعده های دروغ خیانت به اسلام و انقلاب است

محمد جلایی عوامل ماندگاری و پیروزی انقلاب اسلامی را سه ضلع اسلام، مردم و رهبری امام دانست و گفت: امروزه دشمن و برخی از مسئولین کم خرد به دنبال ضربه زدن به اضلاع مثلث ماندگاری انقلاب هستند.

به گزارش روشن خبر، محمد جلایی، رئیس اسبق سازمان بسیج اساتید استان گیلان عوامل ماندگاری و پیروزی انقلاب اسلامی را سه ضلع اسلام، مردم و رهبری امام دانست و گفت: امروزه دشمن و برخی از مسئولین کم خرد به دنبال ضربه زدن به اضلاع مثلث ماندگاری انقلاب هستند و اگر هر کدام از عوامل فوق ضربه بخورد، عوامل دیگر، کارکرد خود را از دست خواهند داد.

 

وی ادامه داد: قرآن به صراحت به مردم سفارش می دهد که گذشته را مطالعه کرده و از آن درس بگیرند و تدبر نمایند که چه عواملی منجر به فروپاشی یا موفقیت اقوام گذشته شده است.

 

عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان با اشاره به نفوذ شیطان در انسانها برای زیبا جلوه دادن اعمال و دروغ گویی، اظهار کرد: مسئولی که با وعده های دروغ و مقصر جلوه دادن دیگران، به جای آنکه به فکر مردم و حل مشکل باشد، دائما درحال دروغ گویی است به اسلام و انقلاب خیانت می کند، زیرا به دنبال بی اعتماد کردن مردم به عنوان یکی از اضلاع ماندگاری نظام و انقلاب می باشند.

 

وی با اشاره به اینکه قطعاً کاستی هایی هم بعد از انقلاب وجود دارد، افزود: با وجود دشمنی تمامی دنیا با جمهوری اسلامی ایران، نسبت به قبل از انقلاب شاهد رشد در تمامی زمینه ها بوده ایم و این درحالی است که تمام دنیا با رژیم طاغوت دوست و یاور بوده اند.

 

جلایی با اشاره به داستان حضرت یوسف و باز شدن درها به سوی وی، اظهار داشت: باید همانند سردار بزرگ انقلاب، حاج قاسم سلیمانی انقلابی عمل کرد و دشمن طاغوت بود، هر جا  با استکبار مماشات نکردیم ، موفق شدیم.

 

رئیس سابق بسیج اساتید استان گیلان تحریم ها را مانند درهای بسته داستان حضرت یوسف(ع) تشبیه کرد و گفت: هر جا فقط به خدا توکل کردیم و با طاغوت جنگیدیم و حتی اگر توسط استکبار تحریم شدیم، خدا درآن قسمت نظام را قوی کرد، از مصادیق این نصرت الهی می توان رسیدن به فناوری هسته ای، موشکی و نانو را نامید و هر جا به آمریکا و استکبار اعتماد کردیم، ضربه خورده ایم.

ارسال نظر