39267
۲۰/۱۱/۹۶
۱۹:۴۶

علی کریمی از هدایت سپیدرود استعفا داد/سخنگوی باشگاه سپیدرود: استعفای “کریمی” پذیرفته نمی‌شود

سخنگوی باشگاه سپیدرود با بیان اینکه علی کریمی استعفای کتبی خود را به باشگاه سپیدرود ارائه نداده است گفت: حتی با ارائه استعفای کتبی با درخواست وی مخالفت می‌شود.

به گزارش روشن خبر، سرمربی سپیدرود که در نیم فصل دوم روی نیمکت رشتی‌ها حضور یافته بود، با انتشار نامه مربوط به استعفای خود از سرمربیگری این تیم کنار رفت.

علی کریمی که طی روزهای اخیر سر و صدای زیادی در خصوص انتقاداتش از فدراسیون فوتبال و اطرافیان آن منتظر شده، اینبار با انتشار نامه استعفای خود خطاب به مالک باشگاه سپیدرود از سرمربیگری این تیم کنار رفت.

شماره هشت محبوب فوتبال ایران که در شش هدایت سپیدرود، یک پیروزی ( ۲ بر ۱ سپاهان)، سه شکست ( ۳ بر ۰ استقلال)، (۲ بر ۱ گسترش فولاد) و ( ۳ بر ۰ صنعت نفت آبادان) و دو تساوی ( ۱ بر ۱ استقلال خوزستان) ( ۰ بر ۰ پیکان) را در کارنامه خود ثبت کرده است، با کناره‌گیری از این تیم، اکنون دومین تجربه مربیگری‌اش را نیز نافرجام باقی گذاشته تا همچون دوران بازیگری‌اش غیرقابل پیش‌بینی باشد.

کریمی که روز دوشنبه باید در کمیته انضباطی حضور یابد، در خلال صحبت‌هایش در میکسدزون استادیوم آزادی در بازی روز گذشته برابر استقلال با اعلام این موضوع که پیش از حضور در این کمیته، تصمیمش را در خصوص سپیدرود اتخاذ خواهد کرد تا نماینده گیلان متضرر نشود، اکنون با انتشار نامه‌ی استعفایش به مالک این باشگاه رسما از جمع سرخپوشان رشتی جدا شد.

کریمی در این نامه اینطور نوشته است:

امروز به این نتیجه رسیدم که همیشه خواستن توانستن نیست. من مسوولیت تیم شهرم را به امید تغییرات مثبت قبول کردم. البته در این مدت کوتاه با حمایت هواداران سپیدرود و مردم خوب استان گیلان که همیشه محبت‌شان شامل حال من بوده، تا حدودی هم موفق بودم. اما گاهی اوقات اتفاقات فوتبالی و غیرفوتبالی مسیر رسیدن به هدف را ناهموار می‌کند. اینجاست که احساس می کنی رفتن موثرتر از ماندن است. به همین دلیل شاید رفتن من شوک مثبتی به تیم ایجاد کند.

من علی کریمی که همیشه اصرار به احقاق حقم را داشته و دارم، امروز این حق را برای باشگاه سپیدرود و مالک محترمش قائلم که برای بهبود شرایط تیمش هر تصمیم و تغییری در خصوص کادرفنی را اتخاذ کند. طبیعی است که به عنوان مسوول فنی تیم تابع تصمیم باشگاه خواهم بود. اما در پایان روی صحبت من با هواداران سپیدرود رشت است، این عزیزان از روزی که من و همکارانم را در جمع شان پذیرفتند تا امروز حمایتی فراتر از ما و تیم شان داشتند. بدون شک تنها راه موفقیت و حفظ تیم ادامه همین حمایت ها از هر کادرفنی است.

 

استعفای “علی کریمی” پذیرفته نمی‌شود

فرهاد خراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مورد استعفای علی کریمی از سرمربیگری باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: فرصت ۴۵ روزه، زمان بسیاری کمی برای بررسی عملکرد یک مربی است.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه کریمی یکی از مربیان حرفه در فوتبال ایران است عنوان داشت: کریمی با توجه به تاثیر اختلافاتش با فدراسیون فوتبال ایران بر روی عملکرد باشگاه سپیدرود رشت اقدام به اعلام استعفا کرده است.

خراسانی با اشاره به اینکه تا پایان مدت قرارداد کریمی از نعمت حضور وی در باشگاه سپیدرود حمایت می‌کنیم بیان داشت: کریمی فرصت کافی برای پیاده کردن تفکرات خود در باشگاه سپیدرود رشت  نداشته است.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه کریمی به‌صورت کتبی استعفای خود را به باشگاه سپیدرود رشت نداده است تصریح کرد: در صورت دریافت استعفای کتبی کریمی نیز با این درخواست مخالفت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رد یا قبول استعفای کریمی بر عهده باشگاه سپیدرود رشت است افزود: بعضی از مربیان را باید با توپ و تانک از باشگاه اخراج کرد اما کریمی یک مربی حرفه‌ای است و باشگاه سپیدرود رشت از کریمی حمایت می‌کند.

ارسال نظر