37737
۰۲/۱۰/۹۶
۲۱:۵۷

عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان:

فتنه ۸۸ پرده از نقاب تزویر بسیاری برداشت/ تفکر منافقانه قصد یادزدایی و تطهیر خاطرات عبرت انگیز فتنه ۸۸ را دارد

عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان گفت: همان کسانی که زمانی مدعی کمک به احیاء تفکر اسلامی بودند، در سال ۸۸ نشان دادند که تمام آنچه اندوخته­ اند برای پرورش منیت­ شان و تصاحب قدرت و مکنتی بود که بتواند امیال درونی­ شان را ارضا نماید.

دکتر صونیا زارع، عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان، در گفتگو با روشن خبر در مورد فتنه ۸۸ اظهار داشت: فتنه ۸۸ با همه تلخی­ ها، از چهره منافقینی که از سال ۵۷ خود را در زیر نقاب تزویر مخفی کرده بودند پرده برداشت و رسوایشان نمود.

 

وی افزود: همان کسانی که زمانی مدعی کمک به احیاء تفکر اسلامی بودند، در سال ۸۸ نشان دادند که تمام آنچه اندوخته­ اند برای پرورش منیت­ شان و تصاحب قدرت و مکنتی بود که بتواند امیال درونی­ شان را ارضا نماید.

 

دکتر زارع با اشاره به اینکه وقایع بسیار ناراحت کننده فتنه ۸۸، دلهای مردم ایثارگر، مومن و شهید پرور ایران اسلامی را آزرده خاطر کرد، تصریح کرد: آنها هرگز تصور نمی­ کردند کسانی که روزی از خواص نظام و از همرزمان امام شهیدان و شهیدان گلگون کفن انقلاب بودند (همان شهیدانی که تنها سفارش­شان حفظ این انقلاب و پیروی از خط ولایت بود)،  به تقابل با نظام و رهبری قد علم کنند.

 

استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: در این میان تنها روشنگری­ های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ­ای بود که یاران راستین نظام را گرد هم آورد و چشمان بصیرت شان را گشود تا با ژرف بینی و تعقل در حوادث تاریخی صدر اسلام و ایران، فتنه منافقان داخلی و نقشه­ های لحظه به لحظه استکبار را تحلیل کنند.

 

وی ادامه داد: شهادت جانسوز بعضی از هموطنان و خسارت به اموال عمومی و تاسف بارتر از همه، طمع دوباره دشمنان انقلاب اسلامی به براندازی نظام آتشی بود که دل های مومن امت اسلامی را داغدار کرد.

 

دکتر زارع با اشاره به اینکه درس­ ها و عبرت ­های آن روزها، پیشینه­ ای است که نیاز به یادآوری دارد تا هم خودمان و هم نسل­های آینده، هوشیارانه آنچه را که از آزادی و استقلال به دست آوردند حفظ کرده و ارتقاء بخشند، گفت: اما گویا دنباله ­روهای تفکر منافقانه جهت خوش رقصی پیش اربابان خود، قصد یادزدایی و تطهیر خاطرات عبرت انگیز آن روزها را دارند تا با نقاب­ جدیدتر اذهان ساده­ اندیش را به بهانه­ های پیشرفت، اصلاح و ترقی فریب داده و برای دستیابی به قدرت و مکنت بر سر منافع مادی و معنوی کشور با بیگانگان و دشمنان به مصالحه بنشینند.

 

عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد: دقت، هوشیاری و بصیرت­ افزایی و همچنین روشنگری برای نسل جوان و آینده­ ساز کشور به ویژه دانش ­آموزان و دانشجویان از حوادث آن روزها و پشت صحنه آن (در غالب نشست، فیلم، شعر و کتاب و حتی در نظر گرفتن فصلی در کتاب انقلاب اسلامی جهت تدریس در دانشگاه و یا کتاب­ های تاریخ معاصر ) می­ توان از فتنه دیگری که سعی در یادزدایی فتنه ۸۸ دارد جلوگیری کرد.

ارسال نظر