23816
۱۴/۰۷/۹۵
۱۴:۵۵

چاپ عکس مریم رجوی در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه شریف/ ورود دستگاه های اطلاعاتی+عکس

در اقدامی عجیب، عکس سرکرده گروهک تروریستی منافقین در ویژه نامه فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف منتشر شد.

به گزارش روشن خبر، در اقدامی عجیب، عکس سرکرده گروهک تروریستی منافقین در ویژه نامه فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف منتشر شد.

 

%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b1%d8%ac%d9%88%db%8c%d8%b3%d8%b1%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7%d9%81%d9%82%db%8c%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%88%db%8c%da%98%d9%87

فتوحی، رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، در خصوص اقدام کانون فارغ التحصیلان این دانشگاه در چاپ عکس مریم رجوی، سرکرده منافقین در صفحه اول نشریه خود گفت: به محض اطلاع از این قضیه ورود کانون فارغ التحصیلان به دانشگاه ممنوع شده است.

وی افزود: این موضوع به زودی با همکاری سازمان های اطلاعاتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس دانشگاه شریف گفت: ما قطعا این اقدام را محکوم می کنیم. لازم است که با مراجع اطلاعاتی کشور هماهنگی ها صورت گیرد و تصمیم نهایی گرفته خواهد شد و سپس از طریق دانشگاه در خصوص این موضوع اطلاع رسانی می شود.

 

پلمپ مرکز منتشرکننده ویژه‌نامه‌ دانشگاه شریف

 

یک منبع آگاه در دانشگاه شریف در واکنش به انتشار عکس مریم رجوی سرکرده منافقین در ویژه نامه هفتمین جشن سالیانه فارغ التحصیلان این دانشگاه گفت: این موضوع اشتباهی سهوی بوده است و هیچ عمدی در چاپ عکس این فرد وجود نداشته است.

 

وی ادامه داد: افراد چاپ کننده ویژه نامه دچار خطا شده اند و بدون هیچ قصد قبلی، عکس منتشر شده است. در حال حاضر مرکز چاپ کننده این ویژه نامه(وابسته به دانشگاه) با دستور مقامات دانشگاه پلمب شده است و دیگر اجازه فعالیت ندارد.

بیانیه‌ دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف در پی اقدام انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف نسبت به درج عکس سرکرده گروهک منافقین در کتاب معرفی دانش آموختگان دوره هفتم این دانشگاه بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: ریاست دانشگاه صنعتی شریف ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه، دستور تعلیق فعالیتهای انجمن فارغ التحصیلان در داخل دانشگاه را صادر نموده و کلیه نسخه‌های موجود کتاب مذکور جمع‌آوری شده است همچنین مدیریت این دانشگاه اعلام می دارد، این انجمن ارتباط سازمانی و تشکیلاتی با دانشگاه صنعتی شریف نداشته و  پیگیری‌های لازم جهت برخورد قانونی با خاطیان از طریق مراجع ذی‌ربط در حال انجام می‌باشد.

تذکر نمایندگان به وزیر علوم در پی درج عکس سرکرده گروهک منافقین در دانشگاه شریف

حسن نوروزی ، هاجر چنارانی ،نادر قاضی پور نمایندگان رباط کریم، نیشابور و ارومیه به اتفاق ۳۰ نفر دیگر از نمایندگان مجلس در تذکری به وزیر علوم عنوان کردند دلیل چاپ عکس سرکرده منافقین در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه شریف چیست؟ افتخارات ما در دانشگاه شریف امثال شهید حاج محسن وزوایی، رتبه یک شیمی و از فرماندهان اطلاعات و عملیات لشکر حضرت رسول است.

 

ارسال نظر